Bramy Segmentowe

Brama segmentowa jest elementem budynku, który spełnia zarówno funkcję estetyczną jak i użyteczną. Bardzo ważne jest aby była dobrana oraz zamonotowana w sposób fachowy. Firma PPHU HAGIS posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń. Obszarem działania naszej firmy jest przede wszystkim województwo Łódzkie ale przyjmujemy zlecenia z całej Polski.

Obecnie bramy segmentowe są najpopularniejszym rodzajem bram garażowych montowanych u naszych Klientów. Dają możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni zarówno wewnętrz garażu jak i na zewnątrz - na podjeździe. Bogate możliwości wykończenia bram segmentowych dają możliwość idealnego dopasowania bramy do stylu budynku oraz rodzaju garaży. Pełna automatyka zapewnia wygodę użytkowania - sterowanie za pomocą pilota sprawia, że parkowanie we własnym domu nigdy nie było tak przyjemne! Uniwersalność bram segmentowych sprawia, że można je stosować w każdej sytuacji montażowej niezależnie od kształtu otworu garażu.

Oferowane przez naszą firmę bramy segmentowe spełniają wszystkie normy wymagane na rynku europejskim. Są bezpieczne, posiadają dobrą izolację cieplną i wysoki współczynnik tłumienia dźwięku. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.