Jak prezentują się domy i budynki od architekta?

Jak prezentują się domy i budynki od architekta?

Dzisiaj przedstawiamy realizacje Craft Project – architekt Serock.

Budynek usługowy

Architekt przygotował budynek usługowy, który jest piętrowy. Budynek posiada duże okna, pomiędzy nimi są brązowe fragmenty, reszta budynku jest w białej barwie. Naokoło drzwi wejściowych, budynek obudowany jest szarymi płytami. Całe wejście jest przeszklone.

Przedszkole

Przedszkole jest różnokolorowym budynkiem. Może się wydawać, że składa się z 4 kawałków – jeden biały, dwa o różnych odcieniach szarego oraz jeden niebieski. Jest to niewysoki budynek, który posiada okna jedynie na parterze. Są one ogromne i przeszklone jest niemalże całe przedszkole. Budynek ma elementy w barwie żółtej i niebieskiej.

Budynki mieszkalne

Jeden domek został zrobiony z cegły i architekt zdecydował zostawić taki surowy stan. Dom posiada grafitowy dach, balustradę i ramy okienne. Jest dwupiętrowy i z piętra jest wyjście na sporych rozmiarów balkon, który jest na dachu parteru. Budynek posiada wielkie okna.

Następny budynek mieszkalny jest w kolorze białym i posiada również garaż. Domek jest dwukondygnacyjny i na dachu garażu został zrobiony balkon z przeszkloną balustradą. Obiekt ma ciemnoszare i drewniane elementy.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja Serock ma dach w kolorze czerwonym oraz jest dwukondygnacyjna. Ściany budynku są beżowe a sama dookoła restauracji znajduje się dużo zieleni takiej jak krzewy i niskie drzewka. Restauracja ma okna z każdej strony, też takie dachowe.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każdy lokal ma balkon. Obiekt jest szary z fragmentami jasnobrązowymi. Balustrady przy balkonach są szklane. Blok posiada parter i 2 piętra i ma kształt litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z domów jest jednokondygnacyjny i ma białą elewację. Dom ma sporej wielkości okna, które wychodzą do ogrodu i czarny dach.

Kolejny z obiektów mieszkalnych jest bardziej wymyślny. Jest piętrowy i posiada balkon. Nie posiada standardowego kwadratowego lub prostokątnego kształtu. Posiada okna na całą wysokość pokoju, dach jest czarny, a elewacja częściowo jest drewniana, a po części architekt zaplanował cegły w różnych odcieniach szarości. Wiele elementów jest w kolorze czarnym, tak jak na przykład barierka balkonowa.

Kolejny obiekt mieszkalny to bliźniak, który jest dwukondygnacyjnym domem. Ma dwa garaże – po jednym dla każdej połowy domu. Budynek ma białe i szare kolory, dodatki takie jak dach lub barierki przy balkonach mają czarny kolor. Od frontu domu znajduje się garaż i drzwi, z drugiej strony sporej wielkości okna tarasowe, którymi można wyjść do ogródka.

Ostatni obiekt mieszkalny ma fragment, który wygląda jak wieża i jest częściowo zarośnięta przez rośliny pnące. Ta część jest w jasnych odcieniach szarości, a pozostała część budynku czarna i posiada brązowe fragmenty. Dom jest piętrowy i ma nieregularny kształt.

Dom dla ludzi seniorów

Ostatni już obiekt jest dosyć duży – wyglądem przypomina blok. Składa się z parteru i 3 pięter, ma na dodatek poddasze. Pokoje na piętrach 1-3 posiadają dostęp do balkonu. Kolor tego domu to popielaty, dach jest ciemnoszary.