Jaki styl płytek wybrać do łazienki?

Jaki styl płytek wybrać do łazienki?

Warto wziąć pod uwagę każdy aspekt, który pomoże uzyskać najlepszy efekt. Na rynku jest dostępny bardzo szeroki wybór płytek, z łatwością każdy znajdzie pożądany kształt oraz rozmiar. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i ostateczna decyzja może stanowić problem. W czasie podejmowania decyzji najlepiej jest przemyślenie swoich priorytetów i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko dobrze się prezentować, ale również być funkcjonalne. Firma z Otwocka dba o wszystkie potrzeby klienta i przy wsparciu profesjonalisty pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie oprócz płytek i glazury mają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to jawnie pokazuje, że moda wraca. Podobnie jak glazura, gres jest typem płytek ceramicznych, które doskonale pasują do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Artykuł powstał w oparciu o informacje ze strony firmy Interkeram.

Podejmij przemyślaną decyzję

Wszyscy zainteresowani, podejmując decyzję co wybrać ma wiele wspaniałych opcji, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by sprzedawany przez niego produkt był solidnie wykonany. Powszechnym czynnikiem selekcji płytek przez sporą część ludzi jest ich widoczna na pierwszy rzut oka estetyka, która jest w stanie odmienić oblicze każdego wnętrza. Jednak priorytetem jest dopasowanie ich do stylu wnętrza, w którym będą ułożone. Jest to niezwykle istotne, ponieważ, dbając o odpowiednią kolorystykę i plan wykonania mamy szansę stworzyć coś ponadczasowego. Jeżeli zależy Ci na optycznym powiększeniu, to dobrą decyzją będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku dostaniesz także glazury, które w efekcie końcowym tworzą inny klimat, niż płytki. Ten materiał jest zrobiony w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Można się także spotkać z nazwą płytki ceramiczne. Jest to często spotykany sposób na dodatkowe ozdobienie ścian, ponieważ jest oszczędny i długo się utrzymuje oraz tworzy ładny dla oka efekt. Nadają się również do łazienki ze względu na swoje właściwości ochronne przed zamakaniem. Także w tej sytuacji podczas wyboru kształtu i koloru mamy wiele możliwości.